Úvod > Firmy > Klima LG, s. r. o. klimatizácie, Bratislava

O nás

Naša firma KLIMA LG Bratislava bola založená v roku 1991, a v roku 1998 sme ju rozšírili o veľkoobchodný,a maloobchodný predaj klimatizačných zariadení LG. Našou filozofiou je dodávka vysoko kvalitnej svetovej značky, s dôrazom na nízku hlučnosť, energetickú efektívnosť a nízku spotrebu elektrickej energie. Výbornou spoluprácou s našimi dodávateľmi sme dosiahli podstatne priaznivejšie ceny týchto zariadení, na základe čoho sa tieto jednotky stávajú dostupnými širokej škále zákazníkov. 

Zamestnanci našej firmy sú odborne vyučení chladiarenskí mechanici, v pravidelných intervaloch preškoľovaní na nové typy zariadení. Zo sortimentu ponúkame klimatizačné jednotky okenné, nástenné, podstropné, parapetné, kazetové a ďalšie... V roku 2009 nám do sortimentu pribudla novinka - THERMA V, tepelné čerpadlo. Na všetky výrobky zn. LG poskytuje výrobca záruku 36 mesiacov. Všetky naše jednotky sú vybavené ekologickým chladivom , majú vysokú účinnosť, a sú úsporné. Naša najlepšia reklama - vaša spokojnosť. Arcool SLIM - Mirror
Tak sa prezýva aj nová jednotka tohto roku v podobe ART COOL čiernej slim verzie. Na prvý pohľad vidíte rozdiel. Je skutočne krásna, dizajnovo nadčasová a spája v sebe hi-tech vládanie, moderné prvky s príjemnými líniami a netradičným zoštíhleným tvarom. 
Využite naše služby - budete maximálne spokojný ...

 

Dodávka , montáž , servis - oprava klimatizačných a chladiacich zariadení .
Vetranie , rekuperácia , odvlhčovania 
Klimatizácie LG , Mitsubishi , Daikin 

 

Kliknite na náš web : www.klimalg.sk

Klimatizacia_aer_cool_lg_bratislava.jpg

2011-12-14 11.18.28.jpg

Dátum zverejnenia: 1.3.2018